Reklama

Forza Street dostępna za darmo na PC

​Studio Turn 10 wydało kolejną odsłonę popularnej serii Forza. Zaskoczeni? Brak większego marketingu wydaje się być wywołany tym, że nie mamy do czynienia z "pełnoprawną" produkcją, lecz z darmowym tytułem dostępnym na PC, lecz przygotowanym z myślą o urządzeniach mobilnych.

Obecnie grać można jedynie na komputerach osobistych. Konwersja na sprzęt napędzany systemami operacyjnymi Android oraz iOS jest jeszcze przygotowywana, lecz premier dla zwolenników smartfonów oraz tabletów zaplanowana jest jeszcze na obecny rok. Nie znamy jednak konkretów.

Idąc dalej, Forza Street nie jest do końca nowością, ponieważ gra ukazała się już w Microsoft Store, lecz pod nazwą Miami Street. Jak można się domyślać, produkcja z mobilnym rodowodem stawia na uproszczone sterowanie, dostosowane z myślą o ekranach dotykowych i palcach użytkowników.

Reklama

Wciskamy więc gaz oraz hamulec i korzystamy z "dopalacza". To wszystko. Tak, przeczytaliście poprawnie - skręcanie nie leży w gestii gracza i odbywa się automatycznie. Twórcy przygotowali sporo atrakcji w kwestii trybów rozgrywki, od kampanii po krótkie, jednominutowe wyścigi.

Nagrodami są często kolejne samochody, wzbogacające naszą kolekcję. Akcja - jak można wywnioskować z wcześniejszego tytułu - toczy się na ulicach miasta Miami na Florydzie.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy