Reklama

Forza Horizon 5 - gracze z banami na... 8 tysięcy lat

​Niektórzy gracze szybko utracili możliwość zabawy w Forza Horizon 5. I to na okres tak długi, że w swoim obecnym życiu raczej już nie pojeżdżą po Meksyku.

Na forach i w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się doniesienia o niewiarygodnie długich banach nakładanych przez twórców Forza Horizon 5 na graczy łamiących regulamin. Najdłuższe kary sięgają... 8 tysięcy lat! Przez ten czas ukarani nie będą mogli bawić się w trybie online, przeglądać twórczości innych graczy, a także korzystać z domu aukcyjnego. Nie wiadomo, czy ban będzie dotyczył tylko piątej odsłony serii, czy też zostanie przeniesiony do kontynuacji, które za jakiś czas - ani chybi - powstaną.

A czym można sobie zasłużyć na tak długą karę w Forza Horizon 5? Wystarczy na przykład namalować na swoim wirtualnym samochodzie podobiznę Kim Dzong Una, przywódcy Korei Północnej, w stylu inspirowanym logo sieci fast foodów KFC. Jakby tego było mało, kreatywny gracz obok wizerunku polityka umieścił logo Nike z napisem przerobionym na "Nuke". Wyrok?  Gdy ukarany użytkownik zalogował się na swoje konto, zobaczył, że ban potrwa jeszcze 69934498 godzin, czyli około 7978 lat.

Reklama

Inny gracz został ukarany za wykorzystanie naklejek z superbohaterkami z odsłoniętym dekoltem oraz występujących w dwuznacznych pozycjach. Niektóre z tych ilustracji wydają się dość łagodne, ale pomimo tego użytkownik może zapomnieć o zabawie w Forza Horizon 5 przez sieć w ciągu najbliższych 8 tys. lat.

Administratorzy odpowiedzialni za wymierzanie kar nie ostrzegają wcześniej ani nie proszą o zaprzestanie zachowań zabronionych przez regulamin, tylko bezdyskusyjnie blokują konta. Gracze, którzy otrzymali ban, nie mogą się także od niego odwołać. Pozostaje im rozgrywka w single playerze lub znalezienie sobie innej gry wyścigowej do zabawy online.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy