Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Forza Horizon 4 w przyszłym miesiącu zadebiutuje na Steam

​Microsoft ogłosił debiut serii Forza na platformie Steam. Gigant z Redmond udostępni grę Forza Horizon 4 już 9 marca, a zespół Playground Games jest podekscytowany zaprezentowaniem FH4 nowej publice.

Oczywiście nie jest to data premiery Forza Horizon 4 na PC, ponieważ tytuł ten od przeszło roku dostępny jest już na komputerach, ale jedynie w sklepie Microsoftu za pośrednictwem aplikacji lub w ramach usługi Game Pass.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że Steam to najpopularniejsza pecetowa platforma, która pochwalić może się 120 mln użytkowników, więc debiut w tym sklepie pozwoli produkcji Playground Games dotrzeć do nowego grona graczy (szczególnie kiedy tytuł zacznie trafiać na wyprzedaże). 

Forza Horizon 4 to największa odsłona tej bardziej zręcznościowej podserii Forza, a to dzięki takim trybom jak Eliminator i Super7 oraz dwóm rozszerzeniom, oferującym wciągające przestrzenie w otwartych światach, jak zwodnicze trasy Fortune Island czy bezdroża z klocków LEGO na LEGO Speed Champions.

Ponadto, twórcy ze studia Playground Games szykują już Hot Wheels Legends Car Pack, który również będzie można nabyć przez Steam. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w tym poście na Xbox Wire oraz w streamie Forza Monthly.

Microsoft jak na razie droczy się z użytkownikami Steama i bardzo powoli wypuszcza swoje gry na tę platformę. W ostatnich latach otrzymali oni jednak już The Master Chief Collection, Sea of Thieves i Gears 5.

Wygląda jednak na to, że możemy liczyć na więcej gier Xbox Studios na Steamie, gdyż cieszą się one tu dużym zainteresowaniem i dla przykładu Sea of Thieves rozeszło się w sklepie Valve w nakładzie miliona kopii w zaledwie 6 tygodni.  

Dowiedz się więcej na temat: Forza Horizon 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje