Reklama

Forza Horizon 3 wkrótce zniknie ze sklepów

​Forza Horizon 3 z 2016 roku wkrótce przestanie być dostępna w sprzedaży. Świetna produkcja z akcją w Australii - debiut serii na PC - dobiega do "końca wsparcia". Gra pozostanie oczywiście dostępna dla osób, które zdążyły ją kupić, ale po 27 września nie będzie to już możliwe. Warto się pośpieszyć.

W przypadku cyklu Forza i Forza Horizon takie podejście nie jest nowością. W przeszłości starsze odsłony regularnie znikały ze sklepów, by robić miejsce nowym i nie wymagać od deweloperów, by wspierali zbyt dużą liczbę produkcji. Złośliwi powiedzą, że to także sposób na sprzedanie nowości.

Dobre wieści są takie, że serwery Forza Horizon 3 pozostaną aktywne po 27 września i na razie nie ma planów na ich wyłączenie. Część graczy powie, że to przecież oznacza dalsze wsparcie, więc po co usuwać grę ze sklepów? Cóż, nawet najstarsi górale nie rozumieją wszystkich decyzji Microsoftu.

Reklama

Forza Horizon, w przeciwieństwie do bardziej "poważnego", starszego brata - Forzy Motorsport - jest odmianą zręcznościowych wyścigów z częściowo otwartym światem. Po wprowadzeniu dostajemy samochód i wolną drogę. Główne zadanie to pomoc w organizacji tytułowego Festiwalu Horizon.

Tak naprawdę możemy jednak robić, co chcemy - od jazdy bez wyznaczonego celu, przez wyścigi 1 na 1, driftowanie, robienie zdjęć, zawody off-road, na szalonych wyzwaniach, jak widowiskowy pościg za łodzią motorową lub sterowcem, kończąc. Wszystko to w ślicznej, słonecznej Australii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy