Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Fortnite najlepszą grą w dorobku Epic Games?

Najlepsza gra Epic Games? Zapewne wielu graczy wskazałoby Unreala albo cykl Gears of War. Błąd.

Sami przedstawiciele studia twierdzą, że ich najlepszą produkcją jest... powstający właśnie Fortnite. Tak, to nie pomyłka - Mark Rein, wiceprezes Epic Games, w wywiadzie udzielonym serwisowi CVG stwierdził, że Fortnite to "najprawdopodobniej najlepsza gra", jaką studio kiedykolwiek zrobiło.

Reklama

Mocne słowa, Developerzy są jednak na tyle pewni wysokiego poziomu Fortnite, że celowo z dem technologicznych silnika Unreal Engine 4 usunięto pochodzące z produkcji elementy, by nie psuć graczom niespodzianki.

"Gra jest tak dobra, że trzy tygodnie temu usunąłem całą zawartość Fortnite z dema technologicznego. Wszystkie prezentacje Unreala (Engine 4), które mieliśmy pokazać na GDC, miały zawierać elementy z tej produkcji" - tłumaczy Rein.

"Wszystko, co widzieliście w demonstracjach - pomieszczenia, animacje... - zostało stworzone tuż po tym, jak powiedziałem, że Fortnite jest za dobre, by rujnować pierwsze wrażenia z gry w tych demach. Mówiąc 'rujnować' mam na myśli pokazywanie zbyt małego fragmentu tego projektu, (warto go pokazać zupełnie inaczej)" - dodaje Rein.

Fortnite będzie udostępniane stopniowo wybranym osobom, w sumie na początku produkcję sprawdzić będzie mogło "kilkaset graczy". Rein zaznacza, że Epic Games nie chce się spieszyć - developerzy nie chcą, by fani źle odebrali produkcję. A jak wiadomo pierwsze wrażenie jest zawsze istotne.

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | Fortnite | Mark Rein

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje