Reklama

For Honor za darmo na PC jeszcze do 27 sierpnia

​Edycja startowa sieciowej gry akcji For Honor jest dostępna za darmo na Steamie jeszcze do niedzieli, 27 sierpnia. Co więcej, nie mamy do czynienia z darmowym weekendem - jeśli dodamy grę do biblioteki, zatrzymamy ją na zawsze.

W ten sposób produkcja Ubisoftu w pewnym sensie zamieniła się w tytuł Free to Play, nawet jeśli promocja trwa jeszcze tylko przez kilka dni. Warto się pośpieszyć! Jest też spora przecena na standardowe wydanie. To kosztuje zazwyczaj 249,99 zł, lecz do niedzieli można je nabyć za skromne 62,47 zł.

Nie da się ukryć, że dostęp do darmowej wersji czyni prawdziwe cuda, jeśli mowa o jednoczesnej liczbie graczy na Steamie. Zaraz po premierze w 2017 roku produkcja osiągnęła 71 tysięcy, które błyskawicznie straciła, schodząc do średniej około 2 tys. na godzinę.

Reklama

W maju tego roku znacząco pomógł darmowy weekend, lecz liczby ponownie bardzo szybko spadły. Dopiero teraz, po udostępnieniu darmowego pakietu startowego, widać prawdziwą powódź graczy. Na dzień przed rozpoczęciem promocji For Honor notowało maksymalnie 5 tysięcy użytkowników na godzinę, a następnego dnia było to już... 210 tysięcy.

Wszyscy lubią darmowe gry, ale dopiero czas pokaże, czy tytuł Ubisoftu zdoła podtrzymać zainteresowanie, czy też - jak w przeszłości - po nagłym skoku zainteresowania nastąpi równie gwałtowny spadek.

Czym różni się pakiet startowy od standardowego wydania? Głównie liczbą postaci. Starter Edition pozwala bowiem wkroczyć na pola bitwy bez większych ograniczeń, zapewniając dostęp do wszystkich trybów wieloosobowych oraz pełnej kampanii fabularnej, a także do wszystkich map.

Starter Edition zawiera za to 6 postaci (zamiast 12 w pełnej wersji), w tym 3 w pełni odblokowane. Pozostali bohaterowie mogą zostać odblokowani za 8000 szt. stali każdy, co w zależności od stylu gry przekłada się na 8 do 15 godzin rozgrywki.

Pakiet startowy jest też w pełni kompatybilny z przepustką sezonową, istniejącymi pakietami DLC oraz wszelką zawartością dodatkową.

Wydane w lutym 2017 roku For Honor określić można jako nietypową bijatykę. Wcielamy się w średniowiecznych rycerzy, samurajów i wikingów reprezentujących różne klasy i walczymy bronią białą, oglądając sytuację w perspektywie trzeciej osoby.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy