For Honor otrzymało nowy tryb rozgrywki w ramach wydarzenia z okazji Halloween

W ubiegłym tygodniu w For Honor - produkcji nastawionej na pojedynki z bronią białą - rozpoczęło się specjalne wydarzenie z okazji Hallooween. W ramach akcji zatytułowanej Uczta Zaświatów udostępniono między innymi nowy tryb rozgrywki.

Przygotowany przez odpowiedzialnych za produkcję developerów wariant Nieskończony Marsz jest wariacją na temat tradycyjnej Dominacji. Naprzeciw siebie stają więc dwa zespoły, które składają się z maksymalnie czterech graczy.

Pierwszą zmianą rzucającą się w oczy jest fakt, że wszyscy żołnierze sterowani przez sztuczną inteligencję zostali przekształceni w szkielety. Nie jest to jednak tylko zmiana kosmetyczna - stwory dysponują znacznie większą siłą.

Celem zabawy jest osiągnięcie lepszego rezultatu od wrogiej drużyny. W przeciwieństwie jednak do Dominacji, wynik powiększyć można nie poprzez przejmowanie wyznaczonych stref, ale likwidowanie kolejnych kościotrupów oraz postaci innych graczy.

Reklama

Twórcy tłumaczą jednak, że nie należy ignorować wspomnianych obszarów. Zdobycie kontroli nad danym terenem zagwarantuje 200 tymczasowych punktów, które zaś mogą przechylić szalę zwycięstwa. Przebywanie w przyjaznym regionie ma również właściwości lecznicze.

Zmagania toczą się na mapach znanych z trybu Dominacji. Każda lokacja dostępna jest jednak jedynie w wariantach nocnych lub pokrytych mgłą, by stworzyć stosowny klimat. Ponadto po zakończeniu danego starcia, uczestnicy zabawy otrzymują szansę zdobycia związanego z wydarzeniem ekwipunku.

Wprowadzono również nowy rodzaj przedmiotów kosmetycznych w formie masek, które gracz może założyć postaci korzystając z dodatkowego slotu. W pierwszym tygodniu trwania akcji kolejne można nabyć za 15 tysięcy stali - wirtualnej waluty zdobywanej podczas zabawy lub kupowanej za prawdziwe pieniądze. Później cena wzrośnie do 20 tysięcy.

Uczta Zaświatów uruchomiona jest na wszystkich platformach docelowych For Honor - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Akcja potrwa do 2 listopada, a poniżej można obejrzeć poświęcony wydarzeniu zwiastun:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: For Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy