Reklama

Football Manager 2022 z datą premiery

​Sports Interactive zapowiedziało, że Football Manager 2022 zadebiutuje 9 listopada. Niestety posiadacze PlayStation znów będą się musieli obejść smakiem.

Ani pandemia koronawirusa, ani żadne inne czynniki nie spowodowały opóźnienia daty premiery najnowszej odsłony Football Managera. Gra ukaże się - podobnie jak poprzednie odsłony - na początku listopada. W tym roku będzie to 9. dzień miesiąca. W tym terminie FM22 znajdzie się na dyskach twardych komputerów, a także Xboksów One oraz Xboksów Series X|S. Abonenci usługi Xbox Game Pass otrzymają dostęp do niego w dniu premiery. Z kolei posiadacze PlayStation ponownie nie będą mogli pograć w najpopularniejszego (i obecnie jedynego) menadżera piłkarskiego na swoich konsolach.

Reklama

Choć Sports Interactive zapowiedziało Football Managera 2022 w sierpniu, do dziś nie wiemy zbyt wiele na jego temat. Więcej szczegółów trafi do publicznej wiadomości dopiero pod koniec września. Na razie twórcy ograniczają się do zupełnych ogólników, które nic nikomu nie mówią.

Co prawda Football Manager 2022 nie trafi na PlayStation 4 ani PlayStation 5, ale Sports Interactive kolejny rok z rzędu wyda wersję na smartfony i tablety (FM22 Mobile), a także na Switcha (FM22 Touch). Ta pierwsza również powinna trafić do sprzedaży 9 listopada. Szczegóły dotyczące wydania na Switcha - wliczając w to datę premiery - mają zostać opublikowane wkrótce.

Football Manager to niezwykle realistyczny menadżer piłkarski, tworzony przez zespół, który odpowiada za powstanie Championship Managera. FM jest więc duchowym spadkobiercą CM-a, który kilka lat po przekazaniu w nowe ręce zakończył swój żywot. Podobnie jak w poprzednich latach, możemy oczekiwać, że FM22 trafi na polski rynek w zlokalizowanej wersji językowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy