Football Manager 2021 debiutuje w listopadzie i wraca na konsole

​Football Manager 2021 - kolejna odsłona zasłużonej serii menedżerów piłkarskich - ukaże się w tym roku w dniu 24 listopada. Co interesujące, po dłuższej przerwie cykl wraca także na konsole stacjonarne nowej generacji, choć w tym przypadku nie znamy jeszcze konkretnego terminu debiutu.

Jakiś czas temu twórcy z odpowiedzialnego za prace studia SI Games ostrzegali, że w tym roku produkcja może się opóźnić ze względu na problemy ze zdalną pracą i koronawirusem. Jak jednak widać, udało się dotrzymać standardowego, listopadowego terminu -tydzień później niż FM2020.

Tradycyjnie, zamówienia przedpremierowe w określonych sklepach gwarantować będą dostęp do wersji beta, dwa tygodnie przed premierą. W dalszej przyszłości ukaże się też odsłona na Xbox Series X/S oraz Xbox One - to powrót brytyjskiej serii na konsole po ponad dekadzie przerwy - od FM08.

Reklama

Jeśli o konsolach mowa, to tutaj gra będzie bazowała na nieco uproszczonej odsłonie Football Manager Touch, znanej także z tabletów. Jak zawsze, w planach jest jeszcze jedna, trzecia wersja, czyli Football Manager Mobile na mniejsze urządzenia mobilne, jak telefony komórkowe.

Nie wiemy jeszcze nic na temat nowych funkcji i innych nowości planowanych dla FM21. Z całą pewnością nie zabraknie aktualizacji składów, lecz na konkrety musimy czekać do października. SI Games zamierza  bowiem ujawnić detale na początku przyszłego miesiąca - zapewniono.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy