Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

FlatOut 4: Total Insanity zostanie wydane także na PC

Firma Strategy First uspokoiła fanów cyklu FlatOut, którzy korzystają z PC. Przedstawiciele wydawcy oznajmili, że czwarta odsłona cyklu o podtytule Total Insanity zawita również na komputy osobiste.

Produkcja zostanie wydana za pośrednictwem platformy Steam. Gra skorzysta z dobrodziejstw oferowanych przez należącą do Valve usługę. Pojawią się więc osiągnięcia do odblokowania oraz wirtualne karty kolekcjonerskie do zdobycia. Dla osób grających na telewizorze, przygotowywane jest wsparcie dla trybu Big Picture.

Reklama

Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną zmianie względem poprzednich części. Nadal zabawa polegać ma na uczestniczeniu w efektownych wyścigach, w których liczy się nie tylko dotarcie do mety na pierwszym miejscu, ale i robienie efektownych sztuczek.

W produkcji znajdzie się 27 samochodów, które gracze będą mogli dostosować do własnych preferencji. Dostępnymi autami pojeżdżą na 20 trasach w kilku zróżnicowanych wariantach, w tym między innymi tradycyjnych zawodach, próbach czasowych oraz trybie skupiającym się na wykonywaniu trików.

Dokładna data premiery FlatOut 4: Total Insanity nadal nie jest znana, ale produkcja powinna ukazać się w kwietniu tego roku. W tym czasie ukaże się nie tylko na PC, ale i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun wersji komputerowej:

Dowiedz się więcej na temat: FlatOut 4: Total Insanity

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje