Reklama

Firma Guillermo Del Toro przygotowała zwiastun Fallouta 4?

Nie należy mylić tej wieści z zaangażowaniem w projekt reżysera z ciągotami do gier. Mirada Studios to zaledwie założona przez niego firma produkująca animacje.

Jeśli jednak CV jednego z jej pracowników nie kłamie, zapowiedź Fallouta 4 jest tuż za rogiem. Za rogiem jest także przecież E3 2015. Powtarzana od pewnego czasu plotka głosi, że Bethesda zamierza pokazywać dziennikarzom Fallouta 4 za zamkniętymi drzwiami.

Zanosi się natomiast, że także zerkający w stronę Los Angeles szeregowi gracze mogą liczyć na pewien smakołyk. Będzie nim nie mający zbyt wiele wspólnego z samą rozgrywką filmowy zwiastun. Lepszy rydz...

Ale po kolei: wpis o pracach przy zwiastunie Fallouta 4 pojawił się w CV jednego z grafików założonego przez Del Toro Mirada Studios. I to by było na tyle quasi-faktów.

Reklama

Łączenie kropek w ten, a nie inny sposób ma sens. Bethesda zapowiedziała przecież na tegoroczne E3 własną konferencję. Wypada pokazać na niej coś elektryzującego, a - jeżeli zaufamy plotce, o której ostatnio informowaliśmy tutaj - Dishonored 2 w Kalifornii się nie pojawi.

Na marginesie - studio Mirada przygotowało wcześniej materiał promujący Far Cry 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje