Reklama

Finałowy odcinek Batman - The Telltale Series z datą premiery

​Przedstawiciele studia Telltale Games podali dokładną datę premiery ostatniego odcinka pierwszego sezonu przygodówki z Batmanem w roli głównej.

Jak poinformowali twórcy, epizod zatytułowany City of Light zadebiutuje 13 grudnia. Tego dnia ukaże się na PC, konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, a także urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Piąty odcinek będzie zwieńczeniem pierwszego sezonu gry. Możemy się więc spodziewać, że rozwiązane zostaną wątki, które zapoczątkowano w poprzednich rozdziałach produkcji. Twórcy ujawnili wstępny opis, ale nie przytoczymy go, aby osoby, które nie miały jeszcze styczności z przygodówką, uniknęły spoilerów.

Reklama

Sami autorzy zaznaczają jednak, że decyzje podjęte we wcześniejszych epizodach, wpłyną na przedstawione wydarzenia. W zależności od dokonanych wyborów, w City of Light gracze rozpoczną rozgrywkę w różnych miejscach.

Osoby, które nie zagrały jeszcze w produkcję z Batmanem w roli głównej, mogą nadrobić zaległości. Obecnie na Steamie pierwszy odcinek gry dostępny jest całkowicie za darmo. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ rozdział będzie można pobrać bezpłatnie tylko przez określony czas. Nie wiadomo jednak, kiedy zakończy się akcja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy