Reklama

Finałowa walka kosmitów w GTA Online rozczarowała graczy

​Finałowa walka, jaka odbyła się ostatnio w GTA Online, rozczarowała większość obserwatorów. Mimo to zainteresowanie przebieraniem się za kosmitów nie przemija.

Jakiś czas temu mogliśmy przeczytać o atakujących graczy GTA Online grupach kosmitów, podróżujących w ciężarówkach. Tego rodzaju postaci nie przypadły społeczności za bardzo do gustu, z kolei teraz doszło do finałowej walki kosmitów, która rozczarowała użytkowników trybu Grand Theft Auto V.

Wydarzenie miało miejsce w okolicach lotniska Los Santos w dniu 15 maja, ale pojawiło się na nim dość niewielu uczestników i chociaż w lobby nie brakowało postaci przebranych w zielone kostiumy, to całość ciężko określić mianem finałowej walki z prawdziwego zdarzenia.

Reklama

Większość serwerów Los Santos International Airport świeciło pustkami, natomiast nie brakowało osób, które dla urozmaicenia sobie czasu atakowały niewinnych użytkowników, strzelając do nich z broni.

Wydaje się jednak, że mimo finału trend na przebieranie się w stroje kosmitów nadal nie przeminął i jeszcze przez pewien czas będzie popularny wśród społeczności GTA Online.

Warto podkreślić, że mogą występować problemy z dostępem do serwerów gry, a to z powodu rozdawnictwa piątki w Epic Games Store. Rockstar Games przyznał, iż doświadcza się kłopotów z dostępem do Rockstar Games Services, w tym Rockstar Games Launcher i GTA V dla PC.

Deweloperzy cały czas pracują nad rozwiązaniem sytuacji i doprowadzeniem serwerów do odpowiedniej dyspozycji. Niestety trollujący graczy kosmici nie są jedynym kłopotem dla GTA Online. Jeszcze inni to cheaterzy, którzy za sprawą promocji Epic chętniej korzystają z zakazanych narzędzi, uprzykrzając pozostałym uczestnikom życie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: GTA Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje