Reklama

Filmowy Mortal Kombat będzie bardzo brutalne. Wyciekła scena z fatality

​Do sieci wyciekła właśnie jedna ze scen z nadchodzącego filmu, która potwierdza, że twórcy nie żartowali zapowiadając swoje dzieło jako rozrywkę tylko dla pełnoletnich widzów.

Na nową wersję adaptacji popularnej serii gier od dawna czekają rzesze fanów, a ukazujące się w sieci od czasu do czasu materiały tylko zaostrzają apetyt. Niestety jak się ostatnio dowiedzieliśmy, premiera filmu ponownie została przesunięta, ale na szczęście tylko o tydzień, więc nie zostało już dużo czasu - Mortal Kombat zadebiutuje 23 kwietnia na ekranach kin i na platformie streamingowej HBO Max. I jak się dziś dowiadujemy, naprawdę nie nadaje się dla młodych widzów - wystarczy tylko spojrzeć na jedną ze scen, jaka wyciekła właśnie do sieci.

Reklama

Mamy bowiem okazję zobaczyć to, czym twórcy reklamowali swój film, a mianowicie naprawdę brutalne Fatality. To konkretne za pomocą swojego kapelusza wykonuje doskonale znany fanom gier Kung Lao i nie będziemy ukrywać, że wygląda to naprawdę masakrycznie! I choć wiele osób z pewnością będzie się krzywić podczas oglądania, to przecież dokładnie o takie mięso (dosłownie i w przenośni) chodziło fanom.

W kontekście tego, co możemy zobaczyć w tym materiale, zupełnie nie dziwi nas już wypowiedź jednego z aktorów, Lewis Tan, który opowiadał o tym, że pewnego dnia po przyjściu na plan zrobiło mu się po prostu niedobrze: "Pewnego dnia kiedy przyszedłem na plan, nie wiedziałem, co się dzieje i przez przypadek wszedłem na plan po Fatality, zrobiło mi się niedobrze. (śmiech) To było jak - Co to do cholery jest? Co tu się stało? Wyglądało to tak, jakby ktoś zniszczył bufet, tyle że nie było żadnego jedzenia".

Przypominamy, że wyreżyserowana przez Simona McQuoida historia opowiada o zawodniku MMA, który nie jest świadomy swojego ukrytego pochodzenia i dlaczego jest ścigany przez klan zabójców. W trosce o bezpieczeństwo swojej rodziny szuka drużyny wojowników, którzy zostali wybrani do obrony Królestwa Ziemi w walce z siłami Outworld o najwyższą stawkę.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy