Reklama

Film Mortal Kombat opóźniony, na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na premierę

​Film Mortal Kombat, będący adaptacją popularnej (i bardzo brutalnej) serii gier wideo, został opóźniony. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na premierę, gdyż ta nastąpi zaledwie tydzień później niż pierwotnie planowano.

Film akcji od Warner Bros. był pierwotnie zaplanowany na 16 kwietnia, a zamiast tego ukaże się 23 kwietnia. Będzie miał premierę zarówno w kinach (oczywiście nie u nas w kraju), jak i w HBO Max, czyli platformie streamingowej (w Polsce zapewne zostanie udostępniony w ramach HBO GO, ale zapewne w późniejszym terminie).

Opóźnienie nastąpiło na dzień przed udostępnieniem w streamingu przez studio Warner Bros. blockbustera, Godzilla vs. Kong (ten jest już dostępny w HBO Max i nie wiemy, kiedy trafi do HBO GO). Produkcja ta zarobiła do tej pory 121 milionów dolarów w międzynarodowych kinach.

Reklama

Szczególnie dobrze przyjęta została w Chinach, generując 70 milionów dolarów w weekend otwarcia. Przesuwając, studio ma nadzieję uniknąć kanibalizacji sprzedaży biletów przez produkcje, które walczyłyby o tego samego widza. Warner Bros. przewiduje również, że ograniczenia na całym świecie mogą zostać złagodzone w nadchodzących tygodniach.

Wyreżyserowana przez Simona McQuoida historia opowiada o zawodniku MMA, który nie jest świadomy swojego ukrytego pochodzenia i dlaczego jest ścigany przez klan zabójców. W trosce o bezpieczeństwo swojej rodziny szuka drużyny wojowników, którzy zostali wybrani do obrony Królestwa Ziemi w walce z siłami Outworld o najwyższą stawkę. Producentem filmu był James Wan, który ma na koncie takie produkcje, jak Aquaman, Obecność i Piła.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy