Reklama

Figurka postaci Keanu Reevesa z Cyberpunk 2077 wygląda dość biednie

​Firma McFarlane Toys ogłosiła wczoraj, że podpisała z CD Projektem trzyletnią umowę na produkcję zabawek związanych z grą Cyberpunk 2077. Pierwsze produkty to między innymi dwa rozmiary figurki Johnny’ego Silverhanda, w którego w polskim projekcie wciela się popularny aktor Keanu Reeves.

Premiera jesienią, w cenie ustalonej w USA na 25 dolarów za 7-calową wersję. Jak dobrze widać na zdjęciach, mamy do czynienia z figurką, którą można swobodnie ustawić dzięki 22 "przegubom". Nie można za to zdjąć czerwonych okularów przeciwsłonecznych, które są przytwierdzone na stałe.

Gadżety do zdjęcia to gitara, pasek do instrumentu, a także butelka jakiegoś futurystycznego alkoholu. Do tego okrągła podstawka. Całość nie prezentuje się raczej zbyt kusząco, ale to głównie przez wspomniane przeguby. Produkt jest jednak skierowany zapewne do młodszego odbiorcy.

Reklama

Ci nieco starsi mogą skusić się na większy, 12-calowy model za 40 dolarów. Tutaj niczego już nie zmodyfikujemy, otrzymując po prostu Johnny’ego w akcji, czyli z gitarą w dłoniach i otwartymi ustami. Także i w tym przypadku chyba jednak podziękujemy za ten kawałek plastiku.

Warto pamiętać, że Silverhand nie będzie tylko małym dodatkiem, lecz bardzo ważną postacią, towarzyszącą graczom przez całą fabułę Cyberpunk 2077, prowadząc na właściwą ścieżkę. Dość powiedzieć, że zaraz po postaci gracza najwięcej linii dialogowych w grze ma właśnie Reeves.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy