Reklama

FIFA: Tegoroczna edycja może być wyjątkowa

A wszystko za sprawą rozdzielenia jej na dwie różne wersje gry. Co sądzicie o takim pomyśle?

Na E3 Elektronicy pokażą zarówno FIFĘ 18, jak i EA Sports FIFA. Pierwszy z tytułów ukaże się na pecetach oraz PS4 i XBO, drugi zaś - na Nintendo Switchu. Tak przynajmniej możemy przeczytać na stronie EA Play (impreza towarzysząca E3, której uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać konferencji, ale i ograć nadchodzące pozycje z katalogu Electronic Arts).

Wydawca ma bogatą historię podobnych przeszczepów (na poczet Wii, Wii U czy 3DS-a), że tylko wspomnę utrzymaną w bardziej kreskówkowym stylu Fifę 09 All-Play. Przypomnijmy, że podczas pierwszej prezentacji konsolki Wielkiego N Patrick Söderlund z EA potwierdził, że marka FIFA zagości na Switchu (aczkolwiek nazwa FIFA 18 wówczas nie padła).

Reklama

Wieść o istnieniu EA Sport FIFA poniekąd przeczy natomiast temu, co w lutym deklarował Peter Moore (od niedawna związany z piłką nożną w nieco inny sposób), który w wywiadzie dla Gamereactora przyznawał, że na konsolę Nintendo pojawi się gra zatytułowana FIFA 18.

Na ile wersja na Switcha będzie się różnić od edycji na pozostałe platformy, dowiemy się w ciągu niespełna dwóch tygodni.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje