Reklama

FIFA 19 - nowości w trybie kariery

Piłkarski lub menadżerski tryb kariery w serii FIFA zawsze gwarantował wiele emocji. Co tym razem przygotowało dla graczy dla EA Sports?

Przede wszystkim, przygotowany został bardziej zaawansowany edytor wyglądu menadżera. W najnowszej odsłonie FIFA możliwe będzie stworzenie menadżera na podobieństwo gracza. Pamiętacie edytor wyglądu Alexa Huntera z poprzedniej części? Będzie to wyglądało bardzo podobnie. Nie dość, że będzie można stworzyć spersonalizowanego trenera, to dodatkowo będzie można zmienić jego ubranie. Menadżer musi przecież w godny sposób reprezentować swój zespół! Konferencje prasowe mają być bardziej interaktywne i tutaj również nawiązano do "Drogi do sławy". Odpowiedź, której udzieli gracz będzie decydować o dalszym losie spotkania. To bardzo ciekawa możliwość, bo przecież wielu wybitnych menadżerów znanych jest ze specyficznych charakterów. Gracz będzie miał szansę stworzyć menadżera z własnym, indywidualnym sposobem bycia. Samo zarządzanie zespołem w ujęciu taktycznym również ma się diametralnie zmienić. Gracz ma uzyskać możliwość o decydowaniu ustawieniem i zachowaniem pojedynczego zawodnika. To szansa na stworzenie własnego, skutecznego systemu rozgrywki.

Reklama

Na koniec warto wspomnieć o dodatkowych przerywnikach filmowych przedstawiających odbieranie prestiżowych nagród oraz losowania grup w legendarnych ligach. To dzięki uzyskaniu przez EA Sports praw do wykorzystywania wizerunku Ligi Mistrzów i Ligi Europy. To naprawdę duży krok naprzód, który pozwoli urzeczywistnić rozrywkę jeszcze bardziej. 

"Droga do sławy"

Wprowadzony w FIFA 17 fabularny tryb kariery jest ciekawym uzupełnieniem możliwości oddanych graczowi. Co czeka nas w najnowszej części, okraszonej numerem "19"? Tym razem, gracz ma również bliżej poznać losy pozostałych bohaterów, którzy znani są z poprzednich części - Danny’ego Williamsa oraz Kim Hunter. Oczywiście najważniejszą postacią nadal będzie Alex Hunter, który na koniec trybu fabularnego poprzedniej części trafił do Realu Madryt. Fakt przeplatania się losów tych trzech postaci to dobra wiadomość, ponieważ zapewni to różnorodność. Warto przypomnieć, że Danny Williams to dawny przyjaciel Alexa, który obecnie zasila skład Manchesteru United. Kim Hunter jest zaś przyrodnią siostrą głównego bohatera, która próbuje swoich sił w reprezentacji Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej kobiet.

FIFA 19 możesz zamówić przedpremierowo, aby uzyskać dostęp do dodatków wspomagających karierę każdego menadżera! Zyskaj złote paczki Ultimate Team, wypożyczenie Cristiano Ronaldo na 7 meczów oraz nietypowe, specjalnie zaprojektowane stroje.

FIFA 19 PC - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 PS4 - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Xbox One - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Switch - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 PS3 - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Xbox 360 - sprawdź aktualną cenę gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje