FIFA 19 kontynuuje tryb fabularny. Alex Hunter w Realu

​Kampania fabularna wprowadzona w FIFA 17 okazała się być strzałem w dziesiątkę i jedną z najpopularniejszych nowości w serii. Electronic Arts poszło więc za ciosem i kontynuowało opowieść w FIFA 18. Podobnie będzie w FIFA 19.

Poprzednia odsłona popularnej serii wprowadziła pewne urozmaicenia, takie jak możliwość wcielenia się w dwie inne postacie. Głównym bohaterem pozostawał jednak Alex Hunter i podobnie będzie w najnowszej części.

Młodego Brytyjczyka czeka jednak bardzo duży transfer. Jak ujawnia materiał wideo opublikowany przez Electronic Arts, piłkarz trafi w FIFA 19 do Realu Madryt.

"Alex Hunter powraca w FIFA 19 i po podpisaniu kontraktu z Realem Madryt ma nadzieję na sukces w Lidze Mistrzów. Nie przegap dramatycznego finału przygód Huntera w The Journey: Champions" - czytamy w opisie.

Reklama

W dwóch poprzednich odsłonach przygody młodego piłkarza związane były w pewien sposób z promowanymi licencjami. Dlatego też zawodnik trafił w FIFA 18 do amerykańskiej ligi MLS. Wygląda jednak na to, że w tym roku EA postawiła na mocne uderzenie: nie tylko jeden z najpopularniejszych klubów na świecie, ale także Liga Mistrzów.

Te ostatnie rozgrywki, najbardziej prestiżowe zmagania klubów piłkarskich na świecie, to także powrót w serii. W ostatnich latach licencję na Champions League posiadało bowiem Konami oraz PES, ale umowa wygasła.

Pozyskanie praw od UEFA dotyczy nie tylko Ligi Mistrzów, ale także Ligi Europy oraz Superpucharu Europy, z realistyczną symulacją awansów i faz kwalifikacyjnych, a także nowymi stadionami i elementami graficznymi.

Z innych wieści licencyjnych na temat FIFA 19: w najnowszej odsłonie serii po raz pierwszy pojawi się pełna licencja chińskiej pierwszej ligi, China Super League. Utracono za to prawa do rosyjskiej ekstraklasy.

FIFA 19 debiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Pojawi się też okrojone wydanie na PS3 i X360. Pozostaje żałować, że Alex Hunter nie zagra u boku Cristiano Ronaldo, który przeniósł się z Realu do Juventusu Turyn.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy