Reklama

FIFA 18 – trailer fabularny

​Droga do sławy została wprowadzona dobrych kilka lat temu. Od tego czasu tryb zyskuje na popularności i jest stale rozwijany. W najnowszej części serii FIFA przyjdzie nam znowu wcielić się w Alexa Huntera.

FIFA to najpopularniejszy symulator piłkarskiego świata, który swojego dawnego rywala Pro Evolution Soccer, zostawił daleko w tyle. Coraz częściej pojawiają się narzekania graczy, na to, że Electronic Arts podaje im stale odgrzewane kotlety. Odpowiedzią na te zarzuty było wprowadzenie trybu "Droga do sławy", który okazał się całkowitym hitem.

System wprowadzony kilka części temu, jest stale rozwijany. W FIFA 18 wcielimy się w Alexa Huntera, wnuka legendarnego piłkarza Jima Huntera. Losami Alexa mogliśmy pokierować już w poprzedniej części symulatora piłkarskiego świata.

Reklama

Nowością, jaką napotkamy w trybie "Droga do sławy", jest możliwość zwiedzania świata gry. Gracz będzie mógł pograć w uliczną piłkę oraz spotkać gwiazdy, takie jak Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Gyasi Zardes, Thomas Muller, Thierry Henry, Rio Ferdinand, Dele i James Harden.

Nie pozostaje nic innego, jak założyć korki, rozgrzać mięśnie i wyjść na murawę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 18

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy