Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

FIFA 16: Startują przedpremierowe zamówienia

W to, że kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych marek sportowych EA pojawi się pod koniec roku chyba nikt nie wątpił. Jednak do tej pory znany producent nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącej edycji.

Jeśli należycie do grupy miłośników, którzy obawiali się, że najnowsza część piłkarskich zmagań na wirtualnych stadionach może nie ukazać się platformach poprzedniej generacji (PS3/X360), to informacje napływające od Amazonu powininny nieco was uspokoić - włoski oddział popularnej na całym świecie platformy sprzedaży rozpoczął przyjmowanie przedpremierowych zamówień na pięć stacjonarnych systemów.

Reklama

Z karty produkty FIFA 16 - dostępnej tutaj - niestety, nie dowiadujemy się za wiele - okładka zawiera wyłącznie logo serii, pozostałych szczegółów brak. Warte odnotowanie jest to, że zakupów można dokonywać na nastepujące platformy - PC, PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

W zależności od wybranej wersji trzeba liczyć się z wydatkiem od 60-73 euro. Wymieniona na stronie Amazonu data premiery (31 grudzień 2015 roku) nie jest wiążąca. To raczej swego rodzaju zabezpieczenie, gdyby Electronic Arts z jakiś przyczyn musiało wydłużyć proces produkcyjny i gra nie ukazała się w dotychczasowym okienku wydawniczym (wrzesień).

Czego można spodziewać się po tegorocznej odsłonie? Na razie trudno powiedzieć. Jednak ujawnione jakiś czas temu oferty pracy w EA Sports sugerowały zupełnie nowy tryb, który miałby skupiać się na fabule - więcej o tym przeczytacie tutaj.

Swoją drogą, jesli mielibyście wybierać, to którego piłkarza najchętniej zobaczylibyście na okładce FIFA 16? Swoje typy wpisujcie w komentarzach poniżej.

Dowiedz się więcej na temat: FIFA 16

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje