Reklama

Fat Dog Games ogłasza wydanie 5 nowych tytułów

​Fat Dog Games ogłosił, że wyda pięć nowych gier. Wydawca cały czas prowadzi negocjacje z wieloma niezależnymi studiami i do końca roku planuje wydawanie coraz większych tytułów, w tym również na konsole. Firma dynamicznie się rozwija i konsekwentnie rozbudowuje swój zespół.

Do portfolio wydawcy dołączą gry reprezentujące różne style i gatunki. Wśród nich znajdują się:

Reklama

  • War Builder League to gra stworzona przez Rafała Włoska, Lead Designera "This War of Mine" i "Anomaly 2", oraz jego studio Cyber Prophet. WBL jest strategicznym, multiplayerowym shooterem w stylu "Build 'em Up", w którym gracz konstruuje i rozwija machiny wojenne. Gra, oprócz tradycyjnego gameplay’u, będzie oferowała również mechanikę elektronicznej bitwy. Jej akcja rozgrywa się w mrocznym, futurystycznym świecie.
  • The Chronicles of Nyanya to klasyczna gra RPG, pełna dramatu, humoru, nielinearnych zadań z wieloma możliwościami ich rozwiązania i przede wszystkim...kotów. Jest to historia pozornie zwykłej kotki, która postanawia zostać miausasynem i uratować świat Nyanyii. Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni popularnej chatolandia.pl.
  • Indygo to stworzona przez Pigmentum Studio klimatyczna, zaangażowana społecznie gra narracyjna z elementami przygodówki oraz point ’n’ click. Opowiada historię malarza, który cierpi na depresję i izoluje się od reszty świata. Akcja Indygo rozgrywa się w jednym pokoju. Gra posiada kilka zakończeń.
  • Exorder jest taktyczną grą turową stworzoną przez Solid9 Studio, której fabuła skupia się wokół konfliktu między trzema państwami. Gra posiada tryb zarówno dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy, którym oferuje możliwość toczenia potyczek.
  • Apparition to pierwszoosobowa gra survival horror, której głównym celem jest rozmawianie z duchami poprzez tabliczkę Ouija. Jesteśmy badaczem zjawisk paranormalnych który udał się do Old House Woods w Mathews County, Virginia, USA i jego zadaniem jest dokumentacja działalności duchów.

Informacje o datach premier gier oraz innych ważnych wydarzeniach będą pojawiały się na stronie wydawcy (www.fatdoggames.com).

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Fat Dog Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy