Farming Simulator – rekordowa frekwencja podczas targów FarmCon 23

Giants Software, wydawca i deweloper gier z serii Farming Simulator, ogłasza, że podczas tegorocznych targów FarmCon 23, które zostały zorganizowane w DEUTZ-FAHR ARENA w Lauingen w Niemczech w dniach 1 i 2 lipca, został pobity rekord frekwencji, który wyniósł 1 300 gości.

Podczas corocznego wydarzenia, które odbywa się regularnie od 2016 roku, fani i moderzy mają okazję spotkać się z kreatywnymi osobami stojącymi za globalnym sukcesem serii Farming Simulator.

Nowa zawartość do Farming Simulator

Podczas wydarzenia Giants Software zorganizowało wiele prezentacji, przybliżając tym samym swoją wizję rozwoju serii Farming Simulator. Zespół szczegółowo zaprezentował maszyny i nową mapę z nadchodzącego Premium Expansion, które ukaże się osobno oraz jako część wydania Premium Edition w listopadzie tego roku.

Założyciele firmy - CEO Christian Ammann oraz CTO Stefan Geiger rozmawiali o 15 latach Farming Simulator, podkreślając szybki rozwój serii od 2008 roku. Kolejne prezentacje ujawniły pakiet HORSCH AgroVation Pack oraz dotyczyły moddingu, opisując treści tworzone przez użytkowników.

Reklama

Rozrywkowy program rodzinny

Liczne stanowiska do gier zapewniły odwiedzającym mnóstwo rozrywki, zarówno dzięki rywalizacji w trybie układania bel w Farming Simulator 22, jak i najnowszej wersji mobilnej Farming Simulator 23. Farming Simulator League rozpoczęła zmagania sezonu 5 i zachwyciła publiczność emocjonującym turniejem, w którym ostatecznie zwyciężył zespół HELM.

Poza wirtualnym światem gier, DEUTZ-FAHR ekscytował odwiedzających wycieczkami po fabryce, jazdą próbną ciągnikiem oraz prawdziwym układaniem bel.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 22

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy