Reklama

Farming Simulator 22 pobiło rekord na Steamie

​Wygląda na to, że popularność Farming Simulatora z każdym rokiem nie spada, a wręcz przeciwnie - rośnie jak zboże na sterydach.

Premiera Farming Simulator 22 miała miejsce 22 listopada i była bez wątpienia najlepszą w historii serii. Na Steamie gra osiągnęła wynik na poziomie ponad 105 tysięcy graczy bawiących się jednocześnie. Dotychczasowy rekord wynosił 59 tysięcy i udało się go osiągnąć za sprawą Farming Simulator 19.

To nie wszystkie dobre wiadomości dla twórców. Farming Simulator 22 na Steamie zebrał już ponad 2,7 tys. ocen, z czego zdecydowana większość jest pozytywna. Na tę chwilę aż 81 proc. opinii na temat najnowszej odsłony farmerskiej serii jest pochlebne.

Reklama

Zgodni z graczami są recenzenci z serwisów branżowych. Co prawda w portalu Metacritic pojawiły się dopiero cztery recenzje, ale wszystkie z nich są bardzo pozytywne. Na ten moment średnia ocen na platformie wynosi 8,1/10. A jeśli to dla was za mało, by podjąć decyzję, pozostaje czekać na kolejne recenzje. Te powinny pojawiać się dość licznie w najbliższych dniach.

Farming Simulator 22 to gra, która pozwala nam wcielić się w rolę nowoczesnego rolnika, zajmującego się nie tylko uprawą, ale także hodowlą zwierząt i leśnictwem. Musimy radzić sobie, dysponując ograniczonym budżetem (oczywiście wraz z kolejnymi sukcesami stan finansów będzie się poprawiał) oraz mierząc się z odmiennymi warunkami w poszczególne pory roku (najgorsza z nich dla rolnika to - jak wiadomo - zima).

W najnowszej odsłonie pojawiło się kilka nowinek, takich jak ulepszony tryb budowania, nowy kreator postaci czy niedostępne wcześniej techniki rolnicze, w tym mulczowanie. W grze znalazło się ponad 400 maszyn i narzędzi produkowanych przez 100 autentycznych firm, jak John Deere, New Holland, Fendt, Case IH czy CLAAS. Autorzy pozwolili też samym graczom na wzbogacenie Farming Simulator 22. Czekają na nas liczne modyfikacje opracowane przez społeczność.

Farming Simulator 22 pojawiło się na wszystkich liczących się platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Twórcom na przyszłość pozostał jedynie podbój Nintendo Switcha.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy