Reklama

Farming Simulator 22 - piąty pakiet zawartości wprowadza nowe ciągniki

​Wydawca i deweloper GIANTS Software informuje, że piąty pakiet zawartości do Farming Simulator 22 jest już dostępny do pobrania za darmo. Aktualizacja wprowadza do gry maszyny firmy Valtra, w tym niedawno zaprezentowany traktor Valtra Q.

Cztery nowe ciągniki powiększają flotę pojazdów

Światowy debiut Valtry serii Q miał miejsce zaledwie kilka dni temu - teraz wirtualni rolnicy są jednymi z pierwszych, którzy mogą obsługiwać tę nowoczesną maszynę. Istnieje również darmowa wersja tego ciągnika dostępna w rozszerzonej rzeczywistości, którą pobrać można na urządzenia mobilne za pośrednictwem strony farming-simulator.com. Fani mogą sprawdzić traktor Valtra Q pod każdym kątem, a także zrobić mu zdjęcia i filmy używając do tego obiektywu swojego telefonu.

Oprócz serii Q, darmowa aktualizacja zawartości obejmuje również długo wyczekiwane modele piątej generacji Valtry serii A, N i T. Wszystkie cztery maszyny dodane do Farming Simulator 22 zostały zaprezentowane na zwiastunie wideo.

Reklama

Wiele usprawnień

Aktualizacja 1.7.1 wprowadza do gry liczne dodatki i usprawnienia zwiększające doświadczenia płynące z pracy na wirtualnej roli. GIANTS Software w przyszłości wciąż będzie pracować nad kolejnymi pakietami zawartości i wspierać własny ModHub, skąd gracze mogą pobrać treści stworzone przez innych użytkowników.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy