Reklama

Farming Simulator 19 - premiera

​Nowe pojazdy, mapy, uprawy, możliwości, zwierzeta, narzędzia, silnik graficzny, oraz sposoby gry zarówno samemu jak i z przyjaciółmi. Farming Simulator 19 to farma jakiej jeszcze nie było. Dziś premiera gry oraz nowego trailera. Tytuł dostępny jest na PC, PS4 i X1. Dystrybutorem jest CDP.

Nowości w najnowszej serii nie kończą się na obecności marki John Deere. To przede wszystkim nowy silnik graficzny, który sprawia, że FS19 jest zupełnie inną grą od poprzednika, a przyjemność i doświadczenia z grania niemal idealnie oddają realia na farmie. Przekrój nowości można zobaczyć na najnowszym trailerze:

Ponad 300 maszyn oraz narzędzi do wykorzystania w tym z największych marek na świecie, takich jak John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr oraz wielu innych. Tylko od gracza zależy, jak rozwinie swoje gospodarstwo i w czym będzie się specjalizował, zaczynając w jednym z trzech nowych trybów. Zacząć bez gospodarstwa, ale z dużą ilością wolnej gotówki czy rozwijać swój biznes z małą farmą i ograniczonymi środkami? W każdym razie obowiązki nie będą ciążyły tylko na Twoich barkach - w trybie multiplayer będzie mogło uczestniczyć 16 graczy.

Reklama

W Farming Simulator gracze odnajdą wiele nowości, między innymi uprawę bawełny czy nowy system siania. Twórcy nie zapomnieli o maszynach, które się tego podejmą - Case IH Module Express 635, czyli żniwiarz bawełny wraz z przyczepami. Do hodowli koni z pewnością przydadzą się przyczepy do ich transportu. Gracze dostaną także możliwość wypożyczania sprzętu przed jego zakupem, żeby jak najlepiej dobrać maszyny do swoich potrzeb.

Na mapach gracze będą mogli uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep oraz pociągów. Towary można sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać gospodarstwo. To wszystko będą mogli robić zarówno samemu jak i z przyjaciółmi - online.

Nowy wygląd i mapy to nie jedyne nowości, które pojawią się w Farming Simulator 19. Ulepszona mapa Południowej Ameryki, nowe pojazdy, zwierzęta (w tym konie),  zboża i nowe aktywności.

Farming Simulator 19 będzie dostępny na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC/Mac.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje