Reklama

Farming Simulator 15 z datą premiery. Kiedy będzie można pobawić się w rolnika?

​Wypolerujcie widły, zatankujcie traktor - nadchodzi bowiem kolejna odsłona popularnego Farming Simulatora.

Najnowsza część - oznaczona numerem 15 - ukaże się już za nieco ponad miesiąc. Przynajmniej na PC, bo posiadacze konsol będą musieli poczekać nieco dłużej.

Przedstawiciele firmy Focus Home Interactive poinformowali, że Farming Simulator 15 pojawi się na PC 30 października. Gra ukaże się też na konsolach X360, XBO, PS3 i PS4, ale dopiero na początku przyszłego roku.

Produkcja będzie kolejną pełnoprawną odsłoną cyklu, która ukaże się po rocznej przerwie (w czerwcu wydano Farming Simulator 14, ale tylko na konsolach przenośnych).

Piętnastka przyniesie ze sobą sporo zmian, w tym zupełnie nowe silniki odpowiedzialne za fizykę i grafikę. Wirtualne maszyny rolnicze mają ponoć wyglądać "fotorealistycznie" - niektóre opracowano na podstawie prawdziwych urządzeniach takich producentów, jak Lamborghini i Case IH.

Reklama

Poza tym w grze znajdzie się tryb sieciowy, który pozwoli współpracować ze sobą maksymalnie szesnastu graczom jednocześnie. Będzie też można tworzyć własne modyfikacje oraz sprzęt - swoimi dziełami będzie można wymieniać się z innymi użytkownikami.

Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 15

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje