FarmCon 22 zapowiada wiele nowości w Farming Simulator 22

​Nowości i premiery na FarmCon. Na corocznej imprezie dla swojej społeczności, wydawca i deweloper, firma GIANTS Software przedstawi nadchodzącą zawartość do Farming Simulator 22.

FarmCon 22 odbędzie się w formie hybrydowej w dniach od 21 do 24 lipca. Wydarzenie rozpocznie się międzynarodową transmisją na oficjalnym kanale Twitch w czwartek wieczorem o 20:00. Natomiast stacjonarna forma FarmCon 22 odbędzie się w weekend w budynku John Deere w Mannheim w Niemczech.

Aktualizacje i nowe ogłoszenia

21 lipca podczas około dwugodzinnej transmisji deweloperzy GIANTS Software pokażą postępy swoich obecnych prac i przedstawią, czego fani mogą się spodziewać jeszcze w tym roku. Najważniejsze wydarzenia czwartkowego wieczoru to:

Reklama
  • Pierwsze spojrzenie na Platinum Expansion zawierające różne maszyny i nową mapę Silverrun Forest
  • Ujawnienie nadchodzących pakietów zawartości
  • Wątek poświęcony modowaniu  
  • Retrospektywa na temat Rolnictwa Precyzyjnego  

Program sceniczny z Mannheim dostępny w formie transmisji

23 lipca od 10 rano rozpocznie się na żywo FarmCon z Forum John Deere w Mannheim. GIANTS Software spodziewa się ponad 700 gości, którzy mogą oczekiwać znacznie bardziej szczegółowych wykładów i prezentacji tematów poruszonych w czwartek. GIANTS Software będzie tłumaczył przeważnie niemieckojęzyczny program sceniczny, dzięki czemu przeniesie fascynację FarmConem na cały świat za pośrednictwem oficjalnego kanału na Twitch.

Oprócz wglądu w Platinum Expansion oraz nadchodzące pakiety zawartości fani mogą spodziewać się również konkursu Baling Royale, spotkań z pracownikami GIANTS Software ze wszystkich czterech oddziałów oraz panelu z niemieckimi twórcami.

FarmCon to oficjalne i coroczne wydarzenie dla moderów, deweloperów i graczy serii Farming Simulator. Od 2016 roku uczestnicy zbierają się na FarmCon, aby wejść w interakcję z GIANTS Software oraz innymi fanami.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy