Reklama

​Far Cry 6 za darmo przez kilka dni. Jak odebrać?

Ubisoft udostępnia jedno ze swoich flagowych dzieł całkowicie za darmo przez kilka. W Far Cry 6 pogracie od 4 do 8 sierpnia. To idealna okazja dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować tej produkcji.

Far Cry 6 zadebiutował na rynku w październiku ubiegłego roku jako szósta odsłona kultowej strzelanki. Akcja w tym tytule rozgrywa się na wyspie Yara, którą rządzi dyktator Anton Castillo "El Presidente" (w rolę wciela się Giancarlo Esposito znany z Breaking Bad, Better Call Saul czy The Boys).

Gracz wcieli się w partyzanta o imieniu Dani Rojas, który za wszelką cenę podejmie karkołomne próby obalenia rządów tyrana. Jak stwierdził sam reżyser gry, Far Cry ociera się mocno o politykę, ponieważ "opowieść o nowoczesnej rewolucji musi taka być".

Reklama

Far Cry 6 dobrze oceniony został przez branżowych krytyków. W serwisie Metacritic tytuł posiada średnią na poziomie 74/100. Chwalono go za doborowe aktorstwo, ciekawą grafikę i niebanalną fabułę. Mniej pobłażliwa była z kolei społeczność graczy. W tym przypadku średnia ocen uplasowała się na poziomie 3,7/10 na ponad 1200 wszystkich not (w wersji na PC). Główne aspekty poddane krytyce to spora liczbą błędów, niezbyt dobra optymalizacja, niektóre błahe misje i słabo zaprogramowane NPC.

Ubisoft udostępnia Far Cry 6 za darmo przez kilka dni. Jak odebrać?

Już od 4 do 8 sierpnia w Far Cry 6 zagracie za darmo dzięki hojności studia Ubisoft. Oferta rozpoczyna się już odo godziny 18:00, ale grę pobrać możecie wcześniej, tak by uruchomić dokładnie ze startem darmowych dni.

W Far Cry 6 zagracie za darmo na PC (za pośrednictwem Epic Games Store lub Ubisoft Connect), a także na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Warto wspomnieć, że w ramach oferty przygotowanej przez Ubisoft, dostęp do gry pozwoli nam zachować nasze postępy w przypadku gdy zdecydujemy się w późniejszym czasie zakupić pełną wersję gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Far Cry 6 | Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy