Reklama

​Far Cry 6 otrzyma nowy, szalony dodatek na PS4 i PS5

Seria Far Cry już jest znana z nietypowego i dość szalonego podejścia do rozgrywki, a z nowym dodatkiem do Far Cry 6 natężenie tego szaleństwa jeszcze wzrośnie!

6 grudnia zadebiutuje nowy dodatek do Far Cry 6, zatytułowany Lost Between Worlds. Bohater(ka) gry odkrywa w nim tajemnice miejsca, w które uderzył meteoryt. Okazuje się, że uderzenie otwarło wrota do miejsca pomiędzy światami, w którym egzystuje forma życia nazwana Fai. Gracze będą musieli pomóc Fai wrócić do domu, a jednocześnie sami również muszą odnaleźć drogę z powrotem do naszego świata.

Dodatek nie z tej ziemi

Dodatek będzie miał w sobie elementy roguelite, czyli gry z losowo generowaną zawartością. Do pokonania będzie 15 różnych “światów", które będą wymagały od gracza obrania konkretnej strategii. Przemierzając kolejne lokacje, będziemy odkrywać i zbierać nowe narzędzia, elementy uzbrojenia oraz zdolności przydatne w walce. 

Reklama

Nie obejdzie się też bez kilkukrotnego wracania w te same miejsca, gdzie losowo będą pojawiać się nowe tropy historii. Starzy wyjadacze PlayStation odnajdą w dodatku inspiracje grami takimi jak Ikaruga - walka będzie na przykład wymagała przełączania się pomiędzy odpowiednio pokolorowanymi brońmi by pokonać konkretnych przeciwników.

Bonusy dla głównej kampanii

Ukończenie DLC pozwoli nam odblokować nowe wyposażenie, którego będziemy mogli użyć w głównym wątku fabularnym Far Cry 6. Przyda się również w trybie New Game +, który również jest częścią aktualizacji. Wprowadza ona również tak zwane “Completionist Aid", dzięki któremu łatwiej namierzymy pozostałe na mapie “znajdźki".

Far Cry 6 w trialu i promocji

Jeśli natomiast nie mieliście jeszcze w ogóle okazji podejść do Far Cry 6 na PS5 i PS4, to od dzisiaj w sklepie PlayStation dostępna jest wersja ograniczona czasowo. Pozwala ona na przejście pierwszego rozdziału kampanii fabularnej najnowszej odsłony serii. Jeśli gra Wam się spodoba, po zakupie pełnej wersji bez problemu przeniesiecie swój postęp - a warto, bo sama podstawka jest obecnie dostępna w ogromnej promocji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Far Cry 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy