Reklama

Far Cry 5 pozwala przejść kampanię fabularną w kilkanaście minut

Far Cry 5 to produkcja, która zagwarantuje graczom wiele godzin zabawy. Twórcy przygotowali jednak opcję, która pozwala przejść grę w zaledwie dziesięć minut.

Najnowsza część cyklu rozwijanego przez Ubisoft nie ukazała się jeszcze na rynku, ale część dziennikarzy miała już okazję zapoznać się z tytułem. Odkryto, że nie wykonując żadnych działań podczas prologu, można szybko doprowadzić do finału. Po kilku chwilach bezczynności, postać postanowi opuścić region, w którym toczy się produkcja.

Co ciekawe, podobna opcja pojawiła się już w poprzedniej numerowanej odsłonie serii. W Far Cry 4 wystarczyło nie podejmować żadnych inicjatyw w trakcie posiłku z Pagan Minem. Jeżeli gracz wytrwał, główny bohater mógł opuścić Kyrat, a strzelanka wyświetliła napisy końcowe.

Reklama

Akcję gry osadzono w znajdującym się w amerykańskim stanie Montana fikcyjnym hrabstwie Hope County, nad którym kontrolę przejęła sekta o nazwie Projekt Bram Edenu. Wcielimy się w stróża prawa (do wyboru kobieta lub mężczyzna), który zostaje wysłany z zadaniem rozprawienia się z fanatykami.

Far Cry 5 zadebiutuje już jutro - 27 marca. Produkcja zawita na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć opublikowany przez brytyjski serwis Eurogamer materiał, który pokazuje szybkie przejście tytułu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje