Reklama

Far Cry 5: Pierwszy zwiastun zaprezentowany

Far Cry 5 /materiały prasowe

Ubisoft zgodnie z obietnicą pochwaliło się nowymi materiałami wideo z nadchodzącej części marki Far Cry. Zapowiada się bardzo dobrze.

W "największego Far Cry'a w historii" nie przyjdzie nam niestety zagrać w tym roku.  Stało się - zgodnie z zapowiedziami dzisiaj Ubisoft uchylił kolejnego rąbka tajemnicy spowijającej "piątkę".

Opowieść zabierze nas do hrabstwa Hope w stanie Montana, które jest kontolowane przez fanatycznych wyznawców kultu Bramy Edenu, prowadzonego przez Josepha Seeda. Głoszą oni, iż upadek społeczeństwa jest bliski, a Brama Edenu jest kluczem do zbawienia.

Swoje nauki wpychają do gardła mieszkańcom całego hrabstwa, a zadaniem gracza będzie oczywiście poprowadzenie "ruchu oporu". Co ciekawe, tym razem protagonista nie zostanie nam narzucony z góry.

Reklama

Far Cry 5 ma zaoferować największy wybór modyfikowalnych broni i pojazdów w historii serii. Jak widać na powyższej grafice, będziemy mogli nawet wziąć udział w pojedynkach powietrznych. Pod pierwszym oficjalnym zwiastunem możecie zobaczyć prezentacje naszych trzech sojuszników. Data premiery została wyznaczona na 27 lutego 2018.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje