Far Cry 5: 25 godzin czystej rozwałki

Do premiery Far Cry 5 zostało zaledwie kilka dni i po wielu zwiastunach nadszedł czas na ujawnienie bardziej konkretnych informacji.

W wywiadzie udzielonym dla serwisu Gamespot producent wykonawczy Ubisoftu, Dan Hay uchylił rąbka tajemnicy i określił długość kampanii w Far Cry 5 na około 25 godzin.

Dane, które podał twórca pochodzą z testów i podkreśla on, że realna długość rozgrywki zależy od indywidualnego stylu grania każdego użytkownika, przez co przygoda może się znacząco wydłużyć.

Oprócz lokacji przygotowanych przez twórców, gracze otrzymają także kreator poziomów, który pozwoli na tworzenie unikalnych lokacji, dostosowanych do rywalizacji z innymi graczami czy w kooperacji. Jest to kolejny element produkcji, który może sprawić, że gracze pozostaną z tytułem na dłużej. Edytor poziomów był już obecny w czwartej odsłonie serii, ale niewystarczająco intuicyjny, przez co nie zdobył popularności. Hay podkreślił, że Ubisoft położył nacisk na poprawę narzędzia i wierzy, że odpowie ono na potrzeby graczy.

Reklama

Premiera gry będzie miała miejsce 27 marca 2018 na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Far Cry 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy