Reklama

Far Cry 4 oficjalnie zapowiedziane

Ubisoft oficjalnie zapowiedział Far Cry 4, jednocześnie potwierdzając plotki, o których wspominaliśmy już wcześniej: akcja nowej odsłony serii rozgrywać się będzie w niebezpiecznym rejonie Himalajów.

Czyli rzeczywiście pojeździmy na słoniach. Na słoniach! Far Cry 4 ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC 20 listopada tego roku. Produkcją gry zajmuje się Ubisoft Montreal, a pomaga mu w tym Ubisoft Toronto, Shanghai, Kiev oraz Red Storm Entertainment.

W grze trafimy do Kyratu, opanowanego przez reżim regionu w Himalajach. W informacji prasowej przesłanej nam przez Ubisoft możemy przeczytać: "Korzystając z szerokiego wachlarza broni, pojazdów i zwierząt, gracze napiszą własną historię tych terenów".

Reklama

Nie wspomniano więc bezpośrednio o jeżdżeniu na słoniach, jednak informacja ta pochodzi z tej samej plotki z marca tego roku. Nie wiem jak wy, ja nie mogę się już doczekać. Składając zamówienie na grę przed premierą otrzymacie edycję limitowaną zawierającą Hurk's Redemption, czyli trzy misje singlowe z udziałem Hurka z Far Cry 3, a także jego harpun - palownik.

Pierwszy raz rzucimy okiem na Far Cry 4 na tegorocznym E3, które odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Tymczasem możemy pooglądać obrazek promujący grę, na którym widać człowieka, który niepokojąco przypomina Sir Patricka Stewarta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje