Reklama

Far Cry 3 zawita na konsole Xbox One i PlayStation 4

​Ubisoft niespodziewanie poinformował, że na Xbox One oraz PlayStation 4 przeniesie wydane w 2012 roku Far Cry 3.

Głównym bohaterem trzeciej odsłony cyklu jest Jason Brody - turysta, który wraz z przyjaciółmi trafia na tajemniczą wyspę. Terenem władają piraci, na czele których stoi niejaki Vaas - psychopata wykazujący się dużą brutalnością.

Podopieczny musi uratować siebie oraz towarzyszy. Kierujący postacią gracze tak jak w wielu innych strzelankach w trakcie zabawy rozprawiają się z wieloma sterowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwników. Wiele lokacji ma otwartą strukturę, co umożliwia pozbywanie się oponentów na kilka sposobów.

W skład wersji przygotowywanej z myślą o najnowszych platformach Microsoftu i Sony - nazwanej Classic Edition - wejdzie tylko kampania fabularna do rozgrywki w pojedynkę. Twórcy nie zdecydowali się przenosić trybu sieciowego.

Reklama

Far Cry 3 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się latem, choć dokładnej daty premiery nie podano. Cztery tygodnie przed oficjalnym debiutem dostęp do produkcji - bez dodatkowych opłat - otrzymają nabywcy przepustki sezonowej do Far Cry 5. Grę dostaną też posiadacze PC kupujący wspomniany pakiet DLC.

Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun nadchodzącego wydania "trójki":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje