Reklama

Fanka Fallout 76 zbudowała całe osiedle... pod mapą

​Przedsiębiorcza fanka Fallout 76 wykorzystała jeden z licznych błędów w tej produkcji, by "zapaść się" pod mapę. Przedziwny świat bez tekstur zbytnio jej nie przeraził, więc "MrsP123" postanowiła osiedlić się tam na dobre, budując rozbudowane osiedle, świetnie nadające się do obrony przed atakami.

Gdy ktoś inny przedostaje się pod mapę i atakuje pomysłową konstruktorkę, ta nie odpowiada ogniem, więc - w myśl zasad Fallout 76 - nie otrzymuje większych obrażeń. Następnie wystarczy usunąć kawałek podłogi, by napastnik zapadł się w znajdującą się pod mapą nieskończoną nicość.

Nietypowe obozowisko znajduje się na północ od stacji kolejowej Whitespring, nieopodal autostrady 63. Gracz wykorzystał błąd, który pozwala łączyć budowane platformy - także jedna pod drugą. Ten system wydaje się nie uwzględniać powierzchni ziemi, więc w ten sposób można udać się pod mapę.

Reklama

Następnie wystarczy usiąść, choćby za pomocą stacji do gotowania. Po zakończeniu czynności wstajemy, lecz już nie w "normalnym" świecie gry, lecz po jego drugiej stronie. Proste?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy