Reklama

​Fani chcą powrotu kultowej serii RPG z czasów PSX

Czymże byłby świat gier bez odrobiny spekulacji i przecieków. Najnowsza plotka wśród fanów PlayStation głosi, że być może trwają prace nad powrotem kultowej serii RPG.

Shuhei Yoshida, postać legendarna w branży, były prezes Sony retweetował wpis kompozytora muzyki do gier, w tym The Legend of Dragoon, Dennisa Martina. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie to, że tweet ten pochodzi z 2019 roku i dotyczy wspomnień z prac nad muzyką do TLoD. Biorąc powyższe pod uwagę, zachowanie Yoshidy jest dość dziwne, nic więc dziwnego, że fani zaczęli się zastanawiać czy nie kryje się za tym coś więcej niż tylko przypadkowe natrafienie na stary tweet.

Reklama

Yoshida zdążył już usunąć tamten wpis, również z niewiadomych powodów. Możliwe, że doszło po prostu do omyłkowego kliknięcia w trakcie przeglądania starych wpisów - nie wiadomo. Nadal jednak jest to dość dziwne, nawet jeśli chodziło tylko o przekopywanie się przez wpisy kolegów z branży sprzed kilku lat. 

Co do samego The Legend of Dragoon, to jeden z czołowych kandydatów do PS Plus Premium. Samo Sony traktuje tę grę jako klasyka z czasów PS1. Chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby gra nagle trafiła w jakiejś wersji do odświeżonej usługi subskrypcyjnej japońskiej korporacji. 

Jak myślicie, jakie są szanse powrotu The Legend of Dragoon w jakiejkolwiek formie - oryginalnej czy odświeżonej, albo jako zupełnie nowa część? A może fani po prostu doszukują się czegoś, czego nigdy nie było? 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy