Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Fan zaprezentował zwiastun Grand Theft Auto V na PlayStation 10

​Chociaż do premiery PlayStation 10 "zostało" jeszcze sporo czasu, to jedną z gier, jaka ma szansę pojawić się na konsoli Sony, jest... GTA V. Pewien gracz stworzył nawet trailer tytułu Rockstara, który trafi do sprzedaży w 2050 roku.

Mimo iż Grand Theft Auto V zadebiutowało w 2013 roku jeszcze na poprzednią generację sprzętu to Rockstar Games nie rezygnuje ze wspierania gry i rozwoju dedykowanego trybu wieloosobowego w postaci GTA Online. Produkcję nie tylko przeniesiono na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale trafi ona również na next-genowe konsole, które swoją premierę mają mieć jeszcze w tym roku.

Reklama

Zapowiedź tej wersji zaskoczyła fanów, bowiem oczekiwali oni prezentacji Grand Theft Auto VI, które najpewniej jest gdzieś tam po cichu rozwijane przez zespół Rockstar Games. Z drugiej jednak strony nie ma co się dziwić podejściu wydawcy, który widząc wciąż ogromne zainteresowanie "piątką", stara się z niej wycisnąć, ile się tylko da.

Nie brak złośliwych komentarzy, jakoby tytuł stał się nieśmiertelny i przeżył wszystkich graczy na świecie. Do tej grupy zalicza się jeden z fanów serii, który stworzył zwiastun GTA V na... PlayStation 10. Jeśli do tego momentu nie stanie się nic nieprzewidywalnego to takowa edycja urządzenia Sony trafi do sklepów i jak się okazuje razem z GTA V. Co ciekawe, nie jest to identyczny trailer, a prezentuje starszego już Michaela (jednego z głównych bohaterów gry) czy informację o 500 miliardach sprzedanych egzemplarzy Grand Theft Auto V.

Niestety, na debiut GTA V w wersji PS10 musimy poczekać jeszcze dłużej niż na szóstą część, ponieważ fan zapowiedział to wydania dopiero na 2050 rok, oferując m.in. zabawę w 40K 3D HDR. Zapewne wielu z nas będzie wówczas na emeryturze i bez trudu znajdzie czas na uruchomienie kolejnego wcielenia GTA V. Oczywiście trzeba do tego podchodzić z humorem i pogratulować autorowi pomysłowości.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Grand Theft Auto V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje