Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Fallout Shelter z ponad 100 milionami pobrań!

​Mobilna produkcja Bethesdy osiągnęła gigantyczny sukces. Z tej okazji nie zabraknie prezentów dla graczy.

Fallout Shelter to popularna gra mobilna od Bethesdy. Produkcja jest dostępna w systemie free-to-play z wieloma mikropłatnościami. Podczas rozgrywki rozbudowujemy i dbamy o swój schron przeciwatomowy. Studio Bethesda pochwaliło się, że ich gra przekroczyła właśnie ponad 100 milionów pobrań.

Reklama

W oficjalnym oświadczeniu Bethesda poinformowała, że ponad 100 milionów użytkowników, wysłało ponad miliard Dwellerów do eksploracji bezdroży. Ponadto rozegranych zostało ponad 7,5 miliarda sesji, podczas których spędzono 385 milionów godzin w grze.

Bethesda świętuje swój sukces, rozpoczynając 5-dniowy event, podczas którego gracze mogą zgarnąć istotne nagrody poprzez codzienne logowanie się do gry. Zaczynając od dziś, za zalogowanie się do gry można dostać nagrody o wartości 10 dolarów w formie Nuka-Cola Quantum, Lunchboxów oraz innych specjalnych przedmiotów, które pomogą przetrwać na bezdrożach.

Fallout Shelter oryginalnie trafił na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android w 2016 roku. W 2017 wyszła wersja gry na PC i Xbox One. Edycja na PlayStation 4 jeszcze nie ujrzała światła dziennego i bardzo możliwe, że wcale nie wyjdzie.

Fallout Shelter - pobierz z Google Play

Fallout Shelter - pobierz z App StoreDowiedz się więcej na temat: Fallout Shelter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje