Fallout: London - fanowska modyfikacja robi wrażenie

​Fallout: London może okazać się jednym z najlepszych modów w historii gier wideo.

Zespół odpowiedzialny za modyfikację Fallout: London, przeznaczoną do Fallouta 4, zaprezentowali blisko 19-minutowy gameplay, który pokazuje, jakie nowinki oraz zmiany przygotowali dla graczy. Nie da się ukryć, że wygląda to spektakularnie. Zobaczcie zresztą sami, poniżej:

Fallout: London - duże DLC do Fallouta 4

Autorzy modyfikacji w ubiegłym roku poinformowali, że ich projekt ma mieć rozmiar dużego DLC do Fallouta 4. Akcja dodatku będzie się toczyć w okresie pomiędzy trzecią a czwartą częścią serii. Jak sugeruje podtytuł, trafimy w nim do zupełnie nowej lokacji.

Reklama

Fallout: London będzie pierwszą okazją dla miłośników uniwersum Fallouta, by wyściubić nos poza Amerykę. Wszystkie dotychczasowe odsłony serii rozgrywały się na obszarze Stanów Zjednoczonych, a tym razem przeniesiemy się do brytyjskiej stolicy. To okazja dla twórców, by pokazać historię przedstawioną w kanonicznych odsłonach od zupełnie innej strony. W rozszerzeniu dowiemy się więcej m.in. na temat wojny o surowce, która ostatecznie doprowadziła do apokalipsy.

Ambicje twórców Fallout: London są naprawdę duże. Świadczy o tym nie tylko rozmiar modyfikacji, ale choćby także to, że jedna ze scenarzystek dodatku znalazła jakiś czas temu pracę w Bethesda Game Studios (czyli firmie odpowiedzialnej za Fallouta).

Na tę chwilę nie znamy daty premiery Fallout: London. Jedno jest natomiast pewne - każdy miłośnik tej serii powinien zainteresować się tym dodatkiem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout: London | Bethesda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy