Reklama

Fallout 76 wprowadzi Bractwo Stali

​Twórcy Fallout 76 ujawnili swoje założenia na dalsze wsparcie produkcji, po wydaniu rozszerzenia Wastelander. W planach jest cały rok nowych treści i atrakcji, podzielonych na pory roku: lato, jesień oraz zimę. W tym ostatnim okresie może spodziewać się wizyty legendarnej frakcji Bractwa Stali.

Zaczynając od lata, mamy wprowadzenie sezonów zawartości, przypominających te z Fortnite. Każdy sezon to nowe wyzwania do zaliczenia oraz unikatowe nagrody, takie jak pakiety atomów, paczki kart profitów i elementy kosmetyczne. Do tego nowe profity, publiczne drużyny i wielki boss do zabicia.

Na jesień Bethesda planuje najwyraźniej gruntowne przebalansowanie produkcji. Wszystko po to, by dostępne zadania dopasowywały się automatycznie do poziomu postaci, a także do stworzonej drużyny. W planach jest też zupełnie nowa seria zadań do wykonania oraz codzienne operacje.

Reklama

"Jeszcze w tym roku Bractwo Stali powróci w Appalachy w poszukiwaniu nowych technologii. Kontynuacja wątku fabularnego rozpoczętego w Stalowym Świcie wprowadzi nowych NPC, zadania i towarzyszy na pustkowia Wirginii Zachodniej" - napisano w ogłoszeniu na temat zimowych treści.

Pod koniec roku otrzymamy także aktualizację umożliwiającą łatwe konfigurowanie układów profitów do szybkiej ich podmiany, nowe codzienne lochy do oczyszczenia, a także świąteczne ghoule. Wszystko to jako dodatek do kolejnych sezonów, które będą już wtedy zapewne płatne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy