Reklama

Fallout 76 rozpoczyna darmowy tydzień

​Bethesda ogłosiła, że 20 października rozpoczyna tydzień z darmowym dostępem do sieciowego Fallout 76, które po dwóch latach ciągłych aktualizacji jest dzisiaj już całkiem udaną produkcją - a przynamniej wartą sprawdzenia, zwłaszcza jeśli nie musimy za to płacić ani grosza.

Darmowy tydzień organizowany jest właśnie z okazji drugiej rocznicy urodzin, która przypada na 23 września. Tego dnia - w 2018 roku - tytuł ukazał się w sprzedaży, głęboko rozczarowując miliony miłośników serii na całym świecie i zbierając katastrofalne oceny w recenzjach. Jest co świętować.

Obchody potrwają do 26 października i obejmują także rozszerzenia do gry: Wastelanders oraz Nuclear Winter. Skorzystamy też z aktualizacji One Wasteland, która dostosowuje wyzwanie do dowolnego poziomu doświadczenia, więc możemy grać wspólnie nawet z weteranami produkcji.

Reklama

Jest też system codziennych misji, nagradzający za samo logowanie się każdego dnia i kończenie przygotowanych wyzwań. Jeśli po testowych tygodniu zdecydujemy się na zakup, zachowamy oczywiście wszelkie postępy. Uwaga: na konsolach Xbox potrzebny jest abonament Xbox Gold.

Są też inne dodatki. W okresie od 22 do 26 października zdobywamy podwójne punktu S.C.O.R.E. i podwójne punkty doświadczenia, a Purveyor Murmrgh w lokacji Rusty Pick sprzedaje legendarne bronie i pancerze z 25-procentowym rabatem dla wszystkich zainteresowanych jego ofertą.

Jest też zachęta do opłacenia opcjonalnego abonamentu Fallout 1st. Osoby logujące się w okresie od 20 do 26 października otrzymują bowiem jeden przedmiot z Atomic Shop,  zarezerwowany właśnie dla subskrybentów, a także dostęp do szeregu innych opcji wiązanych z tą kontrowersyjną ofertą.

Do tego dochodzą przeceny. Bazowa gra jest tańsza o 60 procent, wydanie Wastelanders Deluxe Edition - o 50 proc. Tańsza jest także wirtualna waluta - Atomy. Pakiet 500 to 20 proc. mniej, pakiet 1100 - 25 proc., pakiet 2400 - 30 proc., a pakiet 5000 - o 35 proc. Nic, tylko wydawać pieniądze!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy