Reklama

Fallout 76 otrzyma płatne zestawy naprawcze

​Fallout 76 to dar, który nie przestaje dawać - przynajmniej jeśli poszukujemy tematów na artykuły o kontrowersyjnych pomysłach twórców. Wkrótce w grze pojawią się między innymi zestawy naprawcze, pozwalające reperować ekwipunek i dostępne także za prawdziwe pieniądze.

"Zestawy naprawcze to nowe przedmioty użytkowe, które pozwolą spędzić więcej czasu na łupieniu i strzelaniu, a mniej na ślęczeniu w pracowni i naprawianiu sprzętu. Otrzymaliśmy wiele próśb o wprowadzenie zestawów i z przyjemnością oddamy je w wasze ręce" - zapewniają twórcy.

Występować będą w dwóch wersjach: podstawowej i ulepszonej. Nie będzie ich można upuszczać, sprzedawać handlarzom czy wymieniać z innymi graczami. Te pierwsze to przedmioty jednorazowe, które natychmiastowo przywracają jeden z przedmiotów w twoim ekwipunku do stanu 100%.

Reklama

Podstawowe zestawy naprawcze będzie można odblokować w Atomowym Sklepie, używając zakupionych atomów lub tych, które zostały zarobione bezpłatnie po zaliczeniu wyzwań w grze.

Ulepszone zestawy działają podobnie, ale potrafią wzmocnić wybrany przedmiot do nawet 150%, dając mu jeszcze większą wytrzymałość. To rzadkie przedmioty, które Bethesda planuje przyznawać bezpłatnie podczas zaliczania postępów w grze, w najbardziej wymagających wyzwaniach.

"Czytamy mnóstwo uwag i sugestii od społeczności, a zestawy naprawcze często przewijały się w prośbach. Postanowiliśmy więc je spełnić. Uznaliśmy, że wypróbujemy z nimi czegoś nowego w grze i Atomowym Sklepie" - wyjaśniają twórcy. A więc to wina graczy, twórcy wcale nie chcą zarobić.

Nowe elementy pojawią się w najbliższej przyszłości, ale jeszcze nie w łatce numer osiem, którą zaplanowano na 9 kwietnia. Ta wprowadza serię zadań Kłamliwy Lowe, zmiany nazw przedmiotów, aktualizacje frakcji handlarzy oraz zmiany w balansie stacjonarnych wieżyczek strzelniczych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy