Reklama

Fallout 4: Informacje nt. przepustki sezonowej ujawnione

Bethesda podała szczegóły dotyczące przepustki sezonowej do nadchodzącej czwartej odsłony serii Fallout. Gracze, którzy zdecydują się kupić wersje na PC i Xboksa One otrzymają ją za darmo, pozostali (czyt. właściciele PS4) będą musieli przygotować portfele.

Przy okazji poznaliśmy też plany odnośnie darmowych dodatków i modów, jakie będą ogrywać właściele pecetów i konsol Microsoftu. Ale... czy tylko oni? Spoiler: po miesiącach niepewności posiadacze platformy Sony mogą odetchnąć z ulgą! Season pass ma kosztować trzydzieści euro, za które dostaniemy... Eeee... Oddajmy głos developerowi.

"Ponieważ nadal wre u nas praca nad grą, nie wiemy jeszcze, co dokładnie do niej dodamy, ale pierwszego DLC na pewno możecie się spodziewać we wczesnych miesiącach następnego roku" - mówi producent.

Bethesda zobligowała się nie tylko do dostarczania nam płatnych rozszerzeń, ale i darmowych aktualizacji. Jak uwrażliwia: (...) podobnie jak w przypadku Skyrima, nie będą to jedynie poprawki, ale też nowe funkcje oraz elementy. (...) Liczymy na współpracę z wami wszystkimi, by wiedzieć, co chcielibyście ujrzeć w Falloucie 4 - od małych usprawnień po nowe pomysły".

Reklama

W pierwszych miesiącach roku pańskiego 2016, twórcy udostępnią darmowy Creation Kit, którego sami używają w pracach nad grą. Dziełka moderów sprawdzą nie tylko gracze pecetowi, ale też użytkownicy XBO i - tu pewna nowość - PS4. Na tę ostatnią platformę modyfikacje dostaną się najpóźniej, ale cóż - jak się nie ma, co się lubi...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje