Reklama

Fall Guys x Sonic the Hedgehog – wyciekły szczegóły nadchodzącego eventu

​Już niedługo wróci prawdopodobnie jeden z najbrzydszych skinów w historii Fall Guys. Dzięki paru filmowym adaptacjom Sonic the Hedgehog zdobył sobie sporą popularność i gracze będą mogli wcielić się teraz w niebieskiego jeża wewnątrz popularnego battle royale.

W naszej recenzji darmowej wersji Fall Guys pisaliśmy, że monetyzacja zmieniła nieco grę względem wersji płatnej i żywotność produkcji Mediatonic stoi pod znakiem zapytania. Na razie statystyki sugerują, że nie mamy się czym przejmować, przejście na free to play było świetną decyzją i przyniosło Fall Guys ogromny zastrzyk nowych graczy.

Mediatonic ewidentnie zdaje sobie również sprawę z tego, że jest to ich ostatnia szansa na sukces i trafienie do większej liczby graczy. Gra dostaje w rezultacie regularne aktualizacje, a co kilka dni rozpoczynają się różne eventy. Miłośnicy Fall Guys nie mają więc na co narzekać i niemalże codziennie mają coś nowego do roboty.

Reklama

Doskonałym tego przykładem jest wydarzenie z Soniciem, którego szczegóły właśnie wyciekły i krążą po Twitterze. Tym razem Mediatonic wyłoży wszystkie karty na stół i zapewni graczom bardzo wiele atrakcji. Regularnie rotować będzie oczywiście oferta sklepu, gdzie łącznie będzie można kupić aż cztery różne skiny. Oprócz klasycznego Sonica pojawią się również Knuckles, Super Sonic i Dr. Eggman.

Od dłuższego czasu krążą jednak również plotki o specjalnym poziomie inspirowanym przygodami Sonica. Gracze wcześniej dostrzegli już w ekranie wczytywania lokację przypominającą Green Hill Zone. W praktyce poziom ma nazywać się "Gotta Go Fast!" i trafi do gry w okresie 11-15 sierpnia, kiedy ma odbyć się cały event. Na razie nie wiemy jednak, czy będzie to oddzielny tryb przeznaczony wyłącznie do tego wydarzenia, czy może nowy poziom stanie się częścią rotacji standardowych map Fall Guys.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy