Fall Guys: Sezon 3 już jest, fasolki wyruszają w oceaniczną podróż

​W zeszłym sezonie nasze ukochane fasolki potykały się wśród gwiazd, a teraz będą się błąkać pod falami. W Fall Guys: Tajemnice Głębin, dostępnym od 22 listopada, nasi (w pewnym sensie) wygimnastykowani bohaterowie wracają z kosmosu, aby odkryć nowe tajemnice starożytnego podwodnego miasta.

Zatem, co nowego w Sezonie 3?

  • Pięć zupełnie nowych Rund: Poruszaj się po krętych ścieżkach, unikając wybuchających kul w Wybuchowej Atlantydzie, a także spływaj po gigantycznym śliskim torze i zaliczaj obręcze, aby zdobyć dodatkowe punkty w Rączym obręczowisku. Potem wyrusz do ciągle zmieniających się labiryntów Puzzlowej Ścieżki i znajdź swoją drogę do zwycięstwa w Prędkim Ślizgu. A na koniec sprawdź swoją odwagę i uniknij katastrofy, unikając gigantycznych macek i gniewu głowonogaw  Krakenowym Slamie.
  • Nowe ograniczone czasowo wydarzenie "Bierzmy się za Krakena": Oprócz zmierzenia się z najnowszymi przeszkodami i opanowania nowego ruchu Dive Slide, wydarzenie pozwoli także na odblokowanie mnóstwa gadżetów.
  • Czym byłby nowy sezon bez nowej przepustki sezonowej, a raczej przepustki oceanowej? Nowa przepustka sezonowa zawiera ponad 100 nowych poziomów z morskimi strojami, emotkami i cieszynkami. Znajdziesz wśród nich całe morze strojów i elementów do odblokowania od SpongeBoba Kanciastoportego, potężnego Fasolkowego dovahkiina, a nawet Ultramana!
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy