Reklama

Fall Guys: Fani nie są zadowoleni ze zmian do progresu Battle Passa

​Fall Guys ma za sobą potężną aktualizację. Głównym bohaterem minionego patcha było oczywiście przejście gry na model free to play. Mediatonic wplotło jednak w to wydarzenie kilka dodatkowych zmian, które nie zachwyciły weteranów.

Przejście na free to play zapewniło Fall Guys drugie życie. Jeszcze niedawno niemalże martwa gra teraz znajduje się wśród najpopularniejszych tytułów Steama i święci triumfy na konsolach. Mediatonic właśnie pochwaliło się, że gra przekroczyła 20 milionów graczy.

Na dodatkowy plus działa fakt, że nowa aktualizacja zadebiutowała razem z porcją nowego contentu, który wypada bardzo pozytywnie na tle pozostałych sezonów. Mapy mają ciekawe mechaniki, sprawiają tonę frajdy, a łącznie poziomów jest już na tyle dużo, że trudno jest się nudzić. Wciąż jest jednak kilka kontrowersyjnych rzeczy, które spędzają sen z powiek weteranów.

Reklama

Aktualnie głównym problemem jest nowy Battle Pass. W przeciwieństwie do wcześniejszej wersji gry, tym razem dzieli się on na część darmową i premium, co jest standardowym zabiegiem w wielu grach free to play. Nie tutaj leży jednak problem fanów. Chodzi głównie o progres samej przepustki sezonowej.

Jak doskonale pokazuje post na Reddicie, kolory zdobywanych podczas gry medali nie mają dosłownie żadnego znaczenia. Zdobywca pierwszego miejsca w danym wyścigu dostanie więc tyle samo doświadczenia, co ktoś z różowym medalem.  Autor posta stwierdził słusznie, że dużo szybciej można aktualnie zdobywać doświadczenie, po prostu celowo przegrywając pierwszą rundę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama