Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Fala banów na PS3 i PS4 w Call of Duty: Ghosts

Część osób, która chciała pograć w Call of Duty: Ghosts na PS3 lub PS4 spotkała w ostatnim czasie niemiła niespodzianka.

W sieci pojawiły się doniesienia o masowych banach. Problem tylko w tym, że wielu właścicieli zablokowanych kont twierdzi, że zostali ukarani bezpodstawnie. Co na to Activision? W ciągu ostatnich kilku dni Infinity Ward zbanowało wiele kont osób grających w Call of Duty: Ghosts na PS3 i PS4. Tyle tylko, że duża część z nich została zablokowana niesprawiedliwie. Tak przynajmniej twierdzą ich właściciele na forach internetowych.

Reklama

Na przykład na łamach oficjalnego forum cyklu tcsdaniels relacjonuje, że wraz z synem przez kilka godzin grał w najnowszą odsłonę CoD-a, po czym zrobili sobie przerwę. Gdy chciał wznowić zabawę, na ekranie pojawił się komunikat, że ich konto zostało zbanowane.

Zapewnia przy tym, że nigdy wraz ze swoim potomkiem nie oszukiwali. A nawet jeśli przypadkiem toczyli boje z kimś, kto stosował cheaty, nie powinno się blokować ich profili. Podejrzewają, że mogli zostać wrzuceni do jednego worka z nieuczciwymi graczami i zostać ukarani z automatu. Tcsdaniels zapewnia, że będą wraz z synem pisać maile do Activision i Infinity Ward żądając zweryfikowania ich obecnej sytuacji.

W podobnej sytuacji jest wuzzup z forum Reddit. Według niego, grał tylko przez kilka godzin tygodniowo i nie zrobił niczego, co byłoby niezgodne z regulaminem Call of Duty: Ghosts, a mimo to dostał dożywotniego bana. Co ciekawe, odpowiedział mu przedstawiciel Activision - niestety w dość kontrowersyjny sposób.

"Bany zostały nałożone na konta, które zostały sprawdzone. Jakiekolwiek złamanie regulaminu zakończy się blokadą konta. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszystkie działania podjęte na swoim profilu. Wszystkie bany są ostateczne i nie zostaną zniesione. Nie dostarczymy dodatkowych informacji w związku z blokadami" - napisał przedstawiciel Activision.

Wygląda na to, że nie będzie tak źle. Themidnightsociety z oficjalnego forum Call of Duty twierdzi, że części poszkodowanym użytkownikom zniesiono bany. Nadal nie wiadomo jednak, co było podstawą do zablokowania kont.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Ghosts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje