Fade to Silence - fragmenty rozgrywki

Ukazał się nowy materiał video poświęcony grze Fade to Silence. Możemy zaobserwować na nim fragment rozgrywki i przyjrzeć się światu stworzonemu przez twórców.

Fade to Silence to gra survivalowa tworzona przez studio Black Forest Games. Została ona pierwotnie zapowiedziana na gali The Game Awards przez wydawcę - THQ Nordic.

Powstająca rozgrywka została osadzona w postapokaliptycznym uniwersum, w którym panuje wieczna zima. Gracze wcielą się tam w Asha, prześladowanego przez tajemniczy głos i próbującego przetrwać w niesprzyjających warunkach.

Na zaprezentowanym materiale możemy rzucić okiem na otoczenie przygotowane przez twórców gry. Jest ono równie piękne co niebezpieczne, gdyż nagła zamieć może szybko pozbawić naszą postać życia, jeżeli nie znajdziemy na czas odpowiedniego schronienia. Warto wspomnieć, iż świat możemy zwiedzać nie tylko na piechotę, ale również za pomocą psiego zaprzęgu.

Reklama

Choć wyjście poza obóz stanowi zagrożenie, to jest ono konieczne do przetrwania. Przemierzając niegościnne tereny możemy znaleźć zapasy czy materiały, z których wykonamy potrzebne przedmioty, a także napotkać zwierzęta, będące źródłem potrzebnego pożywienia.

Ważne będą również relacje z innymi postaciami, które napotkamy na swojej drodze. Będziemy mogli z nimi współpracować i zaprosić ich do naszej bazy. Rozbudowa tego miejsca jest konieczna, gdyż zwierzęta to nie jedyne zagrożenie. Ash napotka bowiem na swojej drodze całą gamę potworów, które wydają się pochodzić nie z tego świata.

Na koniec warto wspomnieć, iż Fade to Silence jest dostępne w fazie wczesnego dostępu na platformie Steam.

JFK

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy