​F1 22 dostępne za darmo przez weekend na wszystkich platformach

Od 20 do 24 października gracze na wszystkich platformach będą mieli okazję do zagrania w F1 22 całkowicie za darmo. Codemasters we współpracy z Electronic Arts przygotowali specjalne wydarzenie z uwagi na nadchodzące Grand Prix w Austin w Teksasie (USA).

F1 22 za darmo przez kilka dni. Wytestować może każdy!

Wraz z ogłoszeniem darmowego weekendu z F1 22 na oficjalnym kanale gry na platformie YouTube zagościł film będący swoistym przewodnikiem, w którym australijski kierowca McLarena Daniel Ricciardo dzieli się swoimi eksperckimi poradami jak radzić sobie na jednym z najbardziej lubianych torów Formuły 1 w Austin.

Bez wątpienia rady Ricciardo pomogą Wam wyśrubować najlepszy możliwy czas na Circuit of Americas. Wskazówki techniczne i doświadczenie rajdera pozwolą lepiej przygotować się do najtrudniejszych manewrów i zakrętów na torze.

F1 22 będzie dostępne za darmo od 20 do 24 października. Grać mogą wszyscy posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oczywiście nie zapominamy także o graczach na PC, którzy chcą zasiąść za stery Formuły 1.

Reklama

Podczas wydarzenia twórcy przygotowali niespodzianki

Podczas weekendu dostępna będzie specjalna promocja cenowa dla każdego, kto chciałby zakupić pełną wersję gry. Bez wątpienia nadchodzące dni będą świetnym pretekstem do wypróbowania tegorocznej odsłony kultowej serii F1. Twórcy zapowiedzieli również, że podczas eventu pojawi się sporo przedmiotów inspirowanych Stanami Zjednoczonymi i będą one dostępne za darmo.

F1 22 debiutowało na rynku kilka miesięcy temu. Jeśli chcecie poczytać nasze wrażenia, opis zmian, nowości i funkcje, które pojawiły się w tej odsłonie najpopularniejszego symulatora Formuły 1 to odsyłamy Was do recenzji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: F1 22 | codemasters | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy